Przejdź do zawartości

WORDPRESS SEO

Pozycjonowanie (SEO)

SEO (Search Engine Optimisation), innymi słowy pozycjonowanie strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google, Bing i Yahoo. Z narzędziem naszego partnera PROMOPAGER, pozycjonowanie staje się przyjemną zabawą. Narzędzie PROMOPAGER działa z każdą stroną internetową, nie tylko z WordPressem. Z łatwością będziesz zarządzał swoimi słowami kluczowymi i budżetem. Możesz wszystko zrobić samodzielnie, krok po kroku, lub skorzystać z mojego wsparcia, kontaktują się ze mną bezpośrednio. Zacznij pozycjonowanie już teraz!

Zajmij najlepszą pozycję w Google

Czy chciałbyś, aby Twoja strona pokazywała się wyżej od konkurencji?

Podjąłbyś kroki, aby mieć więcej klientów?

Zgadzasz się, że wysoka pozycja w Google zwiększa wiarygodność witryny?

Czy wiesz, że... ?

63% zakupów zaczyna się od Google

Nie atakujesz klienta, to klient sam Ciebie szuka, pokaż mu się

Doskonała skuteczność - w kraju jest blisko 1000 agencji i pozycjonerów - z nami osiągniesz współpracę z najlepszymi wybranymi agencjami (platforma posiada obiektywne wskaźniki efektywności). 91,8% pozycjonowanych fraz w promopager.com uzyskało pozycje na pierwszej stronie w Google (Top10) już po 3 mc!

Pewne bezpieczeństwo - gwarantujemy przyjazne pozycjonowanie wg zasad wyszukiwarek i dajemy własne ubezpieczenie finansowe!

Komfort finansowy - zdobywasz 3 miesiące darmowego pozycjonowania, pierwszą fakturę otrzymasz dopiero po 4 miesiącach od rozpoczęcia. Zaczniesz zarabiać z efektów Top10, a z części uzyskanych przychodów będziesz miał środki na opłatę usługi. Usługa sama zarabia na siebie!

Wygoda współpracy - dostęp do nowatorskiego panelu klienta z wykresami pozycji, z raportami, monitoringiem awaryjności SMS (gdyby Twoja strona miała chwilową awarię), rozliczeniami i ciekawym systemem poleceń, który pozwala zredukować koszty pozycjonowania.

Wiedza i doświadczenie - 10 lat firmy to ponad 7100 klientów biznesowych w tym 279 agencji pozycjonujących korzystających z naszych rozwiązań! Aż 230.000 pozycjonowanych stron w naszych systemach.

24 nagrody i wyróżnienia tj. Krajowi Liderzy Innowacji.

O platformie PROMOPAGER

Właściwy dobór słów kluczowych

Wybierz najlepsze frazy

Dobór słów jest bardzo ważny w kwestii pozycjonowania. Od tego zależy Twój zwrot z inwestycji.

 • Wybierz te, które są często wyszukiwane (będą generowały duży ruch dla Twojej strony).
 • Wybierz słowa z małą konkurencyjnością. Możesz łatwo i szybko osiągnąć wysokie pozycje.
 • Dobierz niszowe słowa, precyzyjnie określające Twój produkt/usługę - to one przynoszą konkretnych, zdecydowanych klientów.
 • Wytypuj te słowa, które reprezentują produkty/usługi z Twoją największą marżą.
 • Jeśli działasz na rynku lokalnym, dopisz do frazy nazwę Twojego miasta (lepsza skuteczność, mniejsza cena).
 • Pomyśl co Twój klient może wpisać w Google, aby szukać Twoich produktów/usług.

Poprawne przykłady słów kluczowych

 • kredyt dla firm, Kraków
 • tani kredyt hipoteczny Kraków
 • pożyczki dla zadłużonych
 • lokale użytkowe Wrocław
 • kawalerka Wrocław
 • bliźniak dom Wrocław
 • HTC one cena
 • Galaxy S6 Gdańsk
 • iPhone6+
 • kredyty
 • nieruchomości
 • telefony komórkowe

Wspieraj efekt z AdWords

Z uwagi na konstrukcję algorytmu wyszukiwarki, na właściwe efekty pozycjonowania czeka się około 3 miesięcy - mamy na to receptę!

 • Ustalamy łączny budżet miesięczny dla pakietu (próg minimalny to suma kwot za pozycjonowanie Top 1-3)
 • Uruchamiamy AdWords i zasilamy budżet (przez 3 miesiące będzie to 100% budżetu z uwagi na darmowy okres pozycjonowania)
 • Uzyskamy dla Ciebie czołowe pozycje w wyszukiwarce nawet w 24h
 • Gdy pozycjonowanie w wynikach naturalnych wejdzie do Top10 redukujemy koszty AdWords

W ten sposób od początku Twoja firma będzie na pierwszej stronie wyszukiwarki.

Z góry wiesz ile inwestujesz miesięcznie w obie kampanie. Natomiast gdy poczujesz efekt, będzie możliwośc zwiększenia budżetu AdWords i dobrania dodatkowych słów do pozycjonowania.

Pozycjonowanie stron internetowych WebSpot.pl

Najczęściej zadawane pytania

1. Jak szybko będzie widoczny efekt?

Efekt to zazwyczaj 2-3 miesiące. Jest możliwość stosowania nieetycznych metod SEO by zaistnieć nawet w 2 tygodnie, jednak nie utożsamiamy się z taką metodą, bo kończy się to zazwyczaj po pewnym czasie karami od wyszukiwarki - strona znika całkowicie. My stawiamy na stabilne, długoterminowe, wysokie pozycje. Dla szybkich efektów proponujemy pakiet z linkami sponsorowanymi.

2. Jakie dane dostępowe potrzebujecie?

Z początkiem współpracy przystępujemy do optymalizacji, poprawy Twojej strony. Daje to wymierne korzyści dla pozycjonowania. W ramach optymalizacji strona wizualnie praktycznie nie zmienia się w ogóle, poprawki dotyczą zazwyczaj samego kodu strony. Wyeksponowanie słów kluczowych, poprawa kodu HTML, CSS, podpięcie strony pod narzędzia Google, itd. Będziemy potrzebowali dostępu na około 3 dni do: Konta FTP (folder ze stroną), CMS - panel administracyjny strony.

3. Czy pozycjonowanie będzie bezpieczne?

Tak, stosujemy tylko i wyłącznie metody przyjazne wyszukiwarkom, zalecane przez ich pracowników. Dodatkowo dajemy finansowe ubezpieczenie! Jako pierwsi dajemy gwarancję bezpieczeństwa - to my będziemy Tobie płacić za każdy dzień niedostępności strony z naszej winy w przypadku kary od wyszukiwarki!

4. W jaki sposób będę mógł monitorować efekty pozycjowania?

Otrzymasz dostęp do panelu monitorującego codziennie Twoje pozycje w wyszukiwarce. Jednym kliknięciem przejdziesz do realnej pozycji w wyszukiwarce i upewnisz się w każdej chwili. Dodatkowo będziesz otrzymywać od nas raport miesięczny.

5. Co gdy każdy z branży będzie chciał się pozycjonować u Was?

W dużym stopniu zależy to od Twojego zaangażowania:

a) Wybierz niszowe frazy - łatwiej się pozycjonują (tym samym mniej kosztują), klienci są bardziej ukierunkowani na zakup np. zamiast „telefony komórkowe” -> „HTC One”

b) Potrzebujesz strony z duża ilością wartościowej treści

c) Działaj szybko - Ci, którzy zaczęli wcześniej mają niecowiększą szansę na Top10

d) Współpracując z nami otrzymasz porady jak wesprzeć pozycjonowanie, zdradzimy kilka sztuczek jak osiągnąć lepsze wyniki.  Też masz wpływ na pozycjonowanie

6. W jaki sposób wyliczane są ceny?

Ceny są ustalane na podstawie trudności ich wypozycjonowania, są to czynniki tj.:

 • region pozycjonowania: miasto/cały kraj,
 • z ilu słów składa się fraza,
 • ilość miesięcznych wyszukań w wyszukiwarce,
 • konkurencyjność.

7. Czy jest możliwość wypowiedzenia umowy?

Umowa jest zawarta na min. 12 miesięcy. Inwestujemy swój czas w Twoją stronę, ponosimy za Ciebie ryzyko inwestycji, w którą wierzymy, że w skali 12 miesięcy zwróci się. Rozliczenie za efekt jest najbardziej sprawiedliwą formą rozliczenia dla klienta platformy PromoPager.com.

8. Jak wygląda rozliczenie?

W panelu klienta co dziennie wyświetla się bieżący koszt pozycjonowania przeliczany na podstawie efektów Top10. Na koniec miesiąca jest generowana faktura z terminem płatności 7 dni. Płatności można dokonać poprzez wpłatę na konto, kartą kredytową lub poprzez PayPal.

Jeśli masz pytania zadzwoń do mnie +48 530 365 087 lub napisz info@webspot.pl.