Przejdź do zawartości

Beaver Builder team rekomenduje Webspot

Miło mi oznajmić, że moje doświadczenie i wiele projektów, jakie zrealizowałem z WordPress’em i Beaver Builder’em – najlepszym na runku „page builder’em” – zostało docenione przez zespół ze słonecznej Kalifornii. Od teraz jestem rekomendowanym developerem!

Dlaczego BB?

Przez lata pracy z WP, miałem okazję pracować ze wszystkimi wiodącymi „page builder’ami” na rynku – Divi, Elementor Pro, Visual Composer i wreszcie Beaver Builder. Łatwość pracy, intuicyjność interfejsu i relatywnie najczystszy kod, przekładają się na wydajność i zadowolenie klientów. Przygotuję osobny post, porównujący wady i zalety całej czwórki.

Jeśli chcesz lub musisz korzystać z page buildera, niech będzie to Beaver Builder.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie Beaver Buildera, brakuje Ci jakiegoś modułu, chcesz przenieść swoją stronę z innego builera na BB lub chcesz nową stronę z jego wykorzystaniem, jestem do Twojej dyspozycji.

Get Beaver Builder Now!

BLOG INFO

WordPress Developer blog - mój blog. Znajdziesz tutaj informacje (w zasadzie wzmianki) o wydarzeniach ze świata "WordPress Community", porady i sztuczki dla początkujących, ciekawostki dotyczące WordPress, WoocommerceFront-end. Jeśli chcesz konsultacji, porady lub chcesz nawiązać kontakt w innym celu - zapraszam do kontaktu.

POPULARNE POSTY